Adeta tabiatın kendisi üzere cildi yenileyen serum; Yeni Overnight Reset Serum

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Eki 27, 2022 Yorum Yok

Tabiat sizi hiç hayal kırıklığına uğrattı mı? Çiçeklerin hiç açmadığını gördünüz mü? Ya da ağaçların yeşermediğini? Bu yüzden doğal olmayan faal içerikleri unutun ve tabiatın mucizesi ölmez otu içeriğiyle mucize serum, L’Occitane Overnight Reset Serum’un cildinizi yenilemesine müsaade verin.

20 yıldan fazla müddettir incelenen, yaşlanma aykırısı özellikleri ile insanlığı şaşırtmaya devam eden ölmez otunun, L’Occitane’ın 7 yıl süren araştırmaları sonucu yeni bir özelliği ortaya çıktı. L’Occitane araştırmacılarının NaDES( Doğal Derin Çözücüler) teknolojisi ile yakaladığı öz suyu ekstresi, Reset Oil in Serum’un da yeni öz unsuru.

Patentli yeni ölmez otu özsuyu

Ölmez otunun kalbinde, olağanda klasik bir ekstrasyon ile ayrılan, yeni keşfedilen molekül, eşsiz biçimde cildi yatıştırıyor, adeta ince çizgileri siliyor ve cildi günlük gerilimlerden arındırıyor. Bu üstün güçlü tesir, eskisine oranla 10 kat daha fazla ölmez otu esansiyel yağı içermesinden ve ölmez otu öz suyu ekstresinden kaynaklanıyor.

Küçük altın rengi baloncuklar içinde kapsüllenmiş yağ, adeta “cilt antioksidanı” olarak çalışıyor ve cildi günlük saldırganlardan muhafazaya yardımcı olurken, daha genç görünmesini sağlıyor.

Cilt yıllar süren uykusundan uyanıyor

Cilt uygunlaşmasını gözle görülür biçimde hızlandıran Immortelle Reset Serum,

kullanıcı yorumlarına nazaran anında bir rahatlama sağlıyor* ve içindeki mercanköşk özü ile cilt güya uzun süren uykusundan uyanmış üzere canlanıyor.

Bu iki sihirli öz, cilt üzerinde bir sinerji ile çalışarak, anında gözle görülür bir formda yenileme başlatıyor.

*Fransa’da 24-64 yaş aralığında 20 gönüllünün kendi klinik değerlendirmesi sonucuna göre

Ciltte kısa müddette gözle görülür etki

Kullanıcıların Sonuçları Reset Serum’un Aktifliğinin İspatı:

1 gece sonrası*

Serumu kullanan bireylerin yüzde 93’ü ciltlerinde tazelenme, yenilenme ve canlanma olduğunu, yüzde 93’ü cilt rahatsızlıklarının yatıştığını iletmiştir.

7 gece sonrası*

Yüzde 97’si cildinin daha parlak ve canlanmış göründüğünü,

Yüzde 100’ü gerginlik hissinin yatıştığını iletmiştir.

28 gece sonrası*

Yüzde 97’si cildinin daha genç, daha yenilenmiş , tazelenmiş olduğunu,

Yüzde100’ü cildinin ağır günlük hayat tesirlerinden kurtulduğunu hissettiğini iletmiştir.

*Tayland’da 18-62 yaş ortası 30 bayan kullanıcı ile yapılan tüketici testlerine göre

Reset serum erkek kullanıcılar üzerinde de test edildi.

Reset serumu deneyen 22-65 yaş ortası 31 erkek kullanıcı ile yapılan test sonuçlarına nazaran;

1 gece sonrası*

Yüzde 97’si ciltlerinin dinlenmiş göründüğünü

7 gece sonrası*

Yüzde 100’ü cildinin daha enerjik olduğunu hissettiğini iletmiştir.

L’Occitane Reset Oil in Serum nasıl uygulanmalı?

Cilt bakım ritüelinize birinci olarak yüz temizleme ile başlıyoruz. Sağlıklı bir cilt ve aydınlık bir cilt için elbet günlük cilt paklığı en değerlisi. Çift etaplı yüz temizlemesi için, yağ bazlı yüz temizleyici ile cildinizi makyajdan ve sebumdan, çabucak akabinde temizleme köpüğü ile ter ve öteki kirlerden cildinizi arındırın ve gözeneklerinizi derinlemesine temizleyin.

Ardından Reset serumunuzu cildinize uygulayın ve yavaşça masaj yapın. İçerisindeki altın baloncukların patladığından emin olun. Cildinizde adeta eriyen ve kusursuz bir his bırakan ölmez otu esansiyel yağının pürüzsüz dokusunu hissedin.

Serum uygulamasının akabinde kendi kullandığınız cilt bakım eserinizin performansını artırmak için*, serumunuzu yahut nemlendirici kreminizi serumun üzerine uygulayın.

*L’Occitane günlük cilt bakım eserleri ile test edilmiştir.

Immortelle Reset Serum’dan sonra yaşlanma tersi özelliği ile cildinizin gençliğini ve parlaklığını canlandırmaya yardımcı olan eksiksiz bir gençlik bakımı sunan Immortelle Divine Nemlendirici Krem uygularsanız, cildiniz daha genç ve pürüzsüz görünecektir.

Immotelle Precious Nemlendirici Krem kullanmadan evvel uygularsanız, genç ve dolgun bir cilde sahip olursunuz. Immotelle Precious Nemlendirici Krem birinci yaşlanma belirtilerine karşı ölmez otu ve Hyaluronik Asit içeren formülüyle savaşır, cildin kendini yenileme yeteneğinin güçlenmesine ve cildinizin daha genç görünmesine yardımcı olur.

Reset Serum ile Reine Blanche Nemlendirici Kremi birleştirirseniz cildiniz anında parlak ve aydınlık bir görünüme kavuşur. Reine Blanche Aydınlatıcı Nemlendirici Krem, cilt tonunu besbelli biçimde istikrarlar ve aydınlatır.

Son olarak, cilt istikrarını desteklemek, kalitesini artırmak ve nemi sabit tutmak için Reset Triphase Essence ile cildinize son dokunuşu yapın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir