Bugün kendinize bir güzellik yapın!

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Kas 08, 2022 Yorum Yok

Yoğun hayat temposunda bir hoşluk molası verip, uygun görünüp uygun hissedebilirsiniz. En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak, size baştan sona ferdî bakım anahtarları sunuyoruz. Pürüzsüz hoşluğun kapısını aralayın, ışığınızla parlayın!

2 dakikada cilt paklığı yaparak ışıldayın!

Sağlıkla parlayan, pürüzsüz bir cilde sahip olmanın birinci adımı, tesirli temizliktir. Cilt yüzeyinde biriken meyyit deriler, makyaj kalıntıları, kirli hava üzere faktörler, mat ve solgun görünüme neden olur. Hoşluğa gölge düşürür. Sabah ve akşam, kendinize özel ayıracağınız 2 dakika ile tertemiz ve ışıl ışıl cilt manzarasına kavuşabilirsiniz.

Derinlemesine cilt paklığı için Braun FaceSpa yüz temizleme fırçası tercih edebilirsiniz. Kolay kullanım ve nazik fırça yapısıyla, dakikalar içinde cildinizi temizleyebilirsiniz. Hassas cilt tipine sahipseniz, siyah nokta, meyyit deri ve makyaj kalıntılarını tesirli biçimde temizlemek için eksfoliasyon fırçasını da tercih edebilirsiniz. Yani, Braun Silk èpil 9 hoşluk setinde ihtiyacınıza özel tahliller bulabilirsiniz.

Gül suyuyla cilt bakımınızı tamamlayın!

Sabah ve akşam cilt temizliğinizi yaptıktan sonra bir modül pamuk üzerine gül suyu alın. Yüz, boyun ve dekolte bölgesini gül suyuyla silerek nemlendirebilirsiniz. Bu altın dokunuş sayesinde pak, parlak ve sağlıklı cilt görünümünü destekleyebilirsiniz.

İstenmeyen tüylerden çarçabuk kurtulun!

Dudak üstü, bacak, koltuk altı ve bikini bölgesindeki istenmeyen tüylerden, her zamankinden daha kolay ve acısız kurtulabilirsiniz. Duşta kullanım özelliğine sahip Braun Silk èpil 9 Epilatör en kısa tüyleri nazikçe kökünden alıyor. Size ise, haftalarca pürüzsüz tenin keyfini yaşamak kalıyor.

Batık, kıl dönmesi üzere can sıkıcı problemleri önlemenin şahane bir yolu var. Braun Silk èpil 9 epilatör, tıpkı vakitte eksiksiz bir meyyit deri temizleyici özelliğine sahip! Tüm bedende inançla kullanabileceğiniz Braun hassas eksfoliasyon fırçası sayesinde ipeksi dokunuşa sahip olabilirsiniz.

İstediğiniz yerde tüm beden bakımını yapın!

Evde, tatilde, iş seyahatinde tüm beden bakımını çarçabuk yapabilirsiniz. Süratli şarj edilebilen epilatörler, kuru ve ıslak alanda kullanıma uygundur. Az yer kaplar. Kolay kolay değişebilen başlıkları sayesinde, gereksiniminiz olan harika hoşluk eserine dönüşür.

Masaj keyfini yaşayıp rahatlamak için Braun Silk èpil 9 sizi bekliyor! Kan dolanımını hızlandırıp cilde doğal bir canlılık kazandıran, günden güne daha uygun bir görünümü destekleyen hoşluk yardımcınız masaj başlığını daima kullanmak isteyeceksiniz.

Braun Silk èpil 9 hoşluk setinde yer alan epilatör ile uzamasını beklemeden istenmeyen tüyleri kökünden alabilirsiniz. Derinlemesine paklık özelliğine sahip fırça başlıkları ile hem yüz hem bedende meyyit derilerden arındırabilirsiniz.

Cildinizi temizlediniz, nemlendirdiniz, istenmeyen tüyleri aldınız. Şayet isterseniz, güzelliğinize keyifli dokunuşlar için Braun FaceSpa hoşluk süngerini kullanabilirsiniz. Fondöten yahut BB krem üzere kapatıcı kozmetikleri, hoşluk süngeriyle sürebilirsiniz.

Braun Silk èpil 9 Hoşluk Seti yüz ve beden bakımı için tüm gereksinimlerinizi kısa müddette karşılar. Şahsî bakım rutininiz için Braun Silk èpil 9 size yeter! Kazandığınız vakti ise kitap okumak, arkadaşlarınızla buluşmak, sinema izlemek yani kendinizi memnun etmek için değerlendirebilirsiniz.

Özetle, bugün kendinize bir hoşluk yapın ve ile Braun Silk èpil 9 Hoşluk Seti ile kendinizi ödüllendirin!

“Yüksek Topuklar” genel yayın direktörü İstek Karabulut, Braun Silk èpil 9 hoşluk setini deneyimledi. Çabucak, aşağıdaki görüntüyü izleyip hoşluk setini keşfedebilirsiniz!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir