Buse Terim’den kış için cilt bakım sırları

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Kas 08, 2022 Yorum Yok

Gelişmiş teknolojisi ve eşsiz dizaynları ile Braun bayanların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Günlük koşuşturmaca içerisinde olan her bayanın kısa müddette uzun vadeli pürüzsüzlüğe kavuşmasını sağlayan Braun Silk épil 9, Buse Terim’in bu kış vazgeçilmezi oluyor.

Günlük ağır temposu sebebiyle şahsî bakım konusunda pratik, kullanışlı ve tesirli sonuçlar sunan eserleri tercih eden Buse Terim, Braun Silk épil 9’un en büyük yardımcılarından biri olduğunu belirtiyor. Bilhassa kış aylarının gelmesi ile birlikte kuruyan cilde yanlışsız bakım yapmanın birinci adımı pürüzsüz bir cilde sahip olmak.

Braun Silk épil 9, geniş başlığı ile tek seferde daha fazla tüy alım özelliği ve 4 haftaya kadar pürüzsüzlük sağlaması ile kış boyunca tüm beden için baştan ayağa eşsiz pürüzsüzlük tecrübesi sunuyor. Aygıtın hassas cımbızları sayesinde tüy alırken cilde en az etkiyi yaşatarak acı hissini minimuma indiriyor. Buse Terim, bu özelliklerin yanı sıra Braun Silk épil 9’un yanlışsız uygulama ile batık oluşumunu minimuma indirdiğini ve pürüzsüz bir cilt için her türlü muhtaçlığını karşıladığını belirtiyor.

OGGUSTO.com’un yaratıcısı Hasret Güsar’ın moderatörlüğünü yaptığı Braun’un dijital etkinliğinde, Silk épil 9 tecrübesinden bahseden Buse Terim ‘’Gün içinde çok fazla yere yetişmeye çalışan bir bayan olarak, bana vakit kazandıran eserleri tercih etmenin değerini bir sefer daha anladım. Bu kış içinde bulunduğumuz devir münasebetiyle konutta çok vakit geçiriyoruz ve birebir anda birden fazla işi halletmeye çalışıyoruz. Ben bu süreçte çocuklarıma vakit ayırıyorum, sporumu ihmal etmemeye çalışıyorum, konut ile uğraşıyorum ve takip etmem gereken etkin bir işim var. Münasebetiyle ferdî bakımımda bu ağır tempoma adapte edebileceğim eserler kullanmayı tercih ediyorum. Braun Silk épil 9 bu mevzuda bana çok yardımcı oluyor, kısa müddette uzun müddet kalıcı sonuçlar elde etmemi sağlıyor. Hem bana vakit kazandıran hem de pürüzsüz bir cilde kavuşmamı sağlayan bu eser üstelik çok güçlü. Biliyorsunuz lazer epilasyon tüyleri büsbütün bitirmiyor, doğumdan sonra meydana gelen hormonal değişiklikler lazer epilasyondan alınan sonuçları olumsuz etkileyebiliyor. Bu yüzden her bayanın lazer epilasyonun yanı sıra bitmeyen tüyleri için Silk épil 9’ a sahip olmasını ve bu tecrübesi yaşamasını tavsiye ediyorum’’ halinde konuştu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir