Evde kilo verme için kolay yöntemler

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Kas 08, 2022 Yorum Yok

Hayalinizdeki kiloya çarçabuk ulaşabilirsiniz. Zira, konutta kilo verme için şahane teknikler var. Öncelikle, özel haberimizi dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. İşinize yarayacak yararlı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Sonrasında, size uygun olan bilgileri defterinize yahut telefonunuza kaydedin. Çabucak bugün, amacınıza hakikat “Yüksek Topuklar” ile adım atın. Haydi, başlayalım!

1. Kilo vermenin mükafatlarını fark edin

İlk olarak, bakış açımızı yenileyelim mi? Temelinde diyet yapmak ve kilo vermenin mükafatları vardır. İstediğiniz kıyafetleri giymek, daha sağlıklı olmak, güç düzeyinin yükselmesi, yiyecek masrafının azalması gibi… Bu kere diyete başlamadan evvel defterinize sizin için çıkarları yazın.

2. Tarçınlı süt ile iştahınızı dengeleyin

Zaman vakit tatlı yahut açlık atakları mı oluyor? Bunun önüne geçmek için tarçınlı sütten yararlanabilirsiniz. Tokluk hissi verir, kilo vermeye yardımcı olur. Tanımı ise çok kolay: Bir su bardağı sıcak süte bir çay kaşığı toz tarçın ekleyin ve afiyetle için.

3. Meskende dans ederek kilo verebilirsiniz

Hava sıcak yahut soğuk olduğunda yürüyüşe çıkmaktan çekiniriz. Ancak konutumuzun rahatlığında, istediğimiz her an dans ederek kilo verebiliriz. Zira, tüm beden kasları çalışır, kalori yakar ve terleriz. Evet, sahiden de dans etmek meskende eğlenceli kilo vermek için mükemmel bir yoldur.

4. Saat başı bir bardak suyunuzu için

Masanın yahut tezgahın üstünde kesinlikle bir sürahi su bulundurun. Saat başı bir bardak suyunuzu için. Zira, bu sayede kilo vermek kolaylaşır. En değerlisi ise tokluk hissi verir. İstikrarlı biçimde beslenip sağlıklı kilo verebilirsiniz. Lütfen, bunu hafife almayın: Hayalinizdeki kiloya ulaşmak için suyunuzu için.

5. Yeşil çay ile yağ yakmayı hızlandırın

Evde kilo verme için en büyük yardımcılardan biri yeşil çaydır. Bilimsel çalışmalar, yeşil çayın sıhhat ve diyet üzerindeki tesirini kanıtlıyor. Kahvaltıdan bir saat sonra yahut akşama yanlışsız bir fincan yeşil çay içerek metabolizma suratının yükselmesini sağlayabilirsiniz.

6. Beslenme günlüğü tutarak zayıflayın

Bazen, pek bir şey yemediğimizi ancak buna karşın kilo aldığımızı düşünürüz. Pekala, hakikaten bu türlü mi? Beslenme günlüğü tutarak, uyandığımız andan uyuyana kadar yiyip içtiklerimizin kaydını tutabiliriz. Bu sayede, tarafsız bir gözle kendimizi görebilir ve buna nazaran düzeltmeler yapabiliriz.

7. Haftada iki sefer yoğurt kürü yapabilirsiniz

Son tavsiyemiz ise hakikaten çok işe yarıyor, çabucak deneyebilirsiniz. Zencefilli yoğurt kürü, meskende kilo verme için kusursuz bir yoldur. Haftada iki sefer akşam yemeğinden birkaç saat sonra yiyebilirsiniz.

Yoğurt kürü tanımı: Hepsinden birer çay kaşığı ve toz olmak koşuluyla zencefil, zerdeçal ve tarçını bir kase yoğurda karıştırın. Akşam yemeğinden birkaç sonra yiyin. Uyuyana kadar üç dört bardak su için. Bu sistemi kullananlar, çok hoş sonuçlar alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir