Gülün kokusuyla sevginizi hissettirin!

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Kas 08, 2022 Yorum Yok

En çok kimi seviyorsunuz? Kendinizi, annenizi, eşinizi yahut bir dostunuzu… Sevginizi, gülün olağanüstü kokusuyla tabir edip, hissettirmeye ne dersiniz? Yanıtınız, “Evet, istiyorum” ise; sizin için mis kokulu bir teklifimiz var!

Yaklaşan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde armağan ettiğiniz kişinin hayatına daha çok memnunluk ve hoşluk getirecek bir set alabilirsiniz. Pekala, bu nedir? diye düşünüyorsanız; “Sinoz Kozmetik Gül Bahçesi” serisini, sizler için hazırladı.

Gül Bahçesi Serisi, gül kokularının gününüze eşlik edeceği özel eserlerle dolu: Duş jeli, el kremi, beden losyonu, spreyi ve pürüzsüz bir cilt için bakım peelingi… Ne dersiniz? Sinoz Kozmetik Gül Bahçesi ile ruh, zihin ve vücudu hoşluk ile sarmak ister misiniz?

Bitki bilimi alanında İsviçre, Türkiye ortak üretimi “Fitoterapi” ve New York Üniversitesi’ndeAromaterapi” eğitimlerine sahip E. İstek Şendoğan; frekansı en yüksek çiçek olan gülü, siz ve sevdiklerinizin sıhhati, huzuru için tavsiye ediyor.

#EvdeKal dediğimiz günlerde, kendimize ve sevdiklerimize daha uygun bakmak için Sinoz Gül Bahçesi Serisi, olağanüstü bir seçim olabilir. Ayrıyeten, meskende gerilimden arınmak ve daha yeterli hissetmek için FlowerTherapy, mum ve oda kokusu gülün romantik notalarını, size ulaştırıyor.

Sinoz Kozmetik ile ilgili ayrıntılı bilgi, eserler ve kampanyalara www.sinoz.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Güzel haber: Tüm koleksiyonlar özel ikram paketinde teslim edilmektedir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir