Maydanoz kürü ile zayıflayanlar anlatıyor

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Kas 08, 2022 Yorum Yok

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’na ilişkin maydanoz kürü tanımı, zayıflamak isteyenlerin tercihidir. Pekala, bu meşhur maydanoz kürü ne işe fayda, yararları neledir? Özel haberimizde anlatıyoruz.

Üç gereçle kolaylıkla hazırlanan tanımı 15 gün boyunca her sabah aç karnına nizamlı içmek gerekiyor. Bedenden toksin ve ödemlerin temizlenmesine yardımcı oluyor.

1. Maydanoz kürü tanımı nedir?

Tarifi son derece kolaydır: Bir su bardağı oda sıcaklığında su, yarım limonun suyu, on beş kol maydanozu mutfak robotuna alın. Pürüzsüz kıvam elde edene kadar çekin. Ve hazır! Afiyetle içebilirsiniz.

2. Kilo vermek için nasıl kullanılır?

Aç karnına bir su bardağı maydanoz kürünü şifa niyetine için. On dakika kadar bekleyip sağlıklı ve doyurucu kahvaltınızı yapın. Ağır C vitamini içeren tanım, tokluk hissi verip çabucak doymanızı sağlar.

3. Maydanoz kürü ile kaç kilo verilir?

Bir kişinin kilo verme ölçüsünü belirleyen faktörler vardır. Yaşı, başlangıç kilosu, hastalıkları, hatta cinsiyeti bile tesirler. Bu yüzden tam olarak “maydanoz kürü ile 5 kilo verilir, 10 kilo verilir” üzere bir tabir kullanılamaz! Bir kişi bununla ile haftada 2 kilo verirken, bir diğer kişi yarım kilo verebilir. Emin olun ki hakikat budur. Verilen kilo ölçüsü herkeste değişir.

4. Maydanoz kürü ile zayıflayanlar var mı?

Evet, var! Örneğin, Cemile Hanım maydanoz küründen de dayanak alarak 22 kilo fazlalıktan kurtuldu. Her sabah aç karnına tanımı kullanırken, elinden geldiğince sağlıklı beslenmeye ve antrenman yapmaya ihtimam gösterdi.

5. Ne vakit içilmesi gerekir?

Aşağıdaki görüntüde merak edilen birçok sorunun karşılığını bulabilirsiniz. Tüm ayrıntılarıyla bilgi veriyor ve adım adım imal basamakları anlatılıyor.

6. Bu tanımı ne kadar yapmak gerekir?

Tarifin sahibi Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, 15 gün boyunca daima kullanmayı tavsiye ediyor. Sonrasında 15 günlük bir orta verip yine yapmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın: Sabah aç karnına içeceksiniz.

7. Diyete ve sıhhate yararları nedir?

Aslında yararları çok sayıdadır. Sıhhatinize bir ödüldür. Cildi güzelleştirir, kilo vermeyi hızlandırır, karaciğer yağlanmasını azaltır, ödem ve toksin paklığı yapar, iştahı istikrarlar, idrar yolu enfeksiyonlarını giderir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir