Tüy dökücü krem nerelerde kullanılır?

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Kas 07, 2022 Yorum Yok

Kadınlar, istenmeyen tüyler için pek çok tekniğe başvurur. Bu tekniklerin birçok acı vericidir. Fakat, tüy dökücü kremler bu mevzuda hem pratik hem acısızdır. Pekala, tüy dökücü krem nerelerde kullanılır? Yüksek Topuklar takımı olarak, sizlere tüy dökücü kremin kullanım yerleri hakkında yararlı bilgiler sunuyoruz.

Tüy dökücü krem, ekseriyetle genital ve bikini bölgesindeki tüyleri almak için tercih edilir. Bu bölgelerin yanı sıra, bacak, kol, kol altı ve sırt bölgesindeki tüyleri de tüy dökücü kremle alabilirsiniz. Genital bölge ve bikini bölgesi başka bölgelere göre daha hassas olduğu için kızarıklık ve yanma yaşanabilir. Bu nedenle, kremi kullanmak istediğiniz alana büsbütün sürmeden evvel küçük bir bölgede deneme yapabilirsiniz. Tercih ettiğiniz tüy dökücü kremin kullanım talimatını da dikkatli okumalısınız. Bekletme müddetine dikkat etmezseniz cildiniz görebilir. Kıl dönmesi, tahriş üzere problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Genital bölgede tüy dökücü krem kullanılır mı?

Genital bölgedeki tüyleri almak için en acısız metotlardan biri tüy dökücü kremdir. Fakat genital bölge için eser seçerken parfümsüz ve hassas ciltler için olanları tercih etmelisiniz. Uygularken dikkat etmeniz gereken nokta ise, kremi sürerken sürdüğünüzü bölgeyi uygun görmektir. Genital bölgenin içine sürmediğinizden emin olmalısınız. Aksi takdirde, yanma ve tahriş kaçınılmaz olur. Birden fazla tüy dökücü kremin bekletme müddeti 5-6 dakikadır. Spatula gerektiren bir krem tercih ettiyseniz, tüyleri alırken evvel çıkış istikametine hakikat sonra aksine hareket ederek tüylerden kurtulabilirsiniz.

Yüksek Topuklar öneriyor:

Tüy dökücü kremler ziyanlı mı?

Tüy dökücü krem kullanımı

Jiletle genital bölge tüyleri nasıl alınır?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir