Tüylerden kurtulmanın konforlu yolu!

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Eki 27, 2022 Yorum Yok

İşte, tatilde, meskende bile kendini her an en hoş ve en güzel halinde hissetmek isteyen bayanların tercihi Gillette Venus, bu yazın favorisi olacak yeni eserini tüketiciler ile buluşturuyor.

İpeksi pürüzsüz bir cilde kavuşmak için konforundan vazgeçmek istemeyen bayanları düşünerek geliştirilen yeni Gillette Venus Comfortglide Olay ile her anın tadını çıkarabilirsiniz.

Gillette Venus Comfortglide Olay ile konfor ve ipeksi pürüzsüzlük bir ortada. Olay bakım yağı içerikli jel barlarıyla ciltte rahatça kayarak konforlu bir tıraş sunan Gillette Venus Comfortglide Olay birebir vakitte başlığında yer alan 5 bıçak ile ekstra pürüzsüz vadediyor.

Gillette Venus’un bayanlar için özel olarak tasarlanan yepisyeni eseri Gillette Venus Comfortglide Olay ile bu yaz hayalinizdeki pürüzsüz cilde konforla ulaşabilirsiniz.

Evimizin konforundan vazgeçmemize neden olan, cildimize ziyan verebilen, kimyasal hususlar içeren, acılı ve eski tüy alma prosedürlerine veda etmenin vakti geldi. Gillette Venus Comfortglide Olay, eşsiz Olay jel barları sayesinde tek dokunuşunuz ile %100 konfora ve pürüzsüzlüğe acısız ve zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor.

Gillette Venus Comfortglide Olay’in jel barları suyla temas ettiği anda harekete geçerek; ekstra rastgele bir jel ya da köpüğe gereksinim duymadan ardında hafif bir köpük bırakarak bıçağın ciltte rahatça kaymasını sağlar. Olay beden bakım yağları ile zenginleştirilmiş jel barlar cildin üzerinde gözetici bir bariyer oluşturarak nemi ciltte hapseder, cildin nem istikrarını korunmasına yardımcı olur.

Yeni Gillette Venus Comfortglide Olay ile gün size ne getirirse getirsin, ipek üzere yumuşak bir cilt ve #KonforluPürüzsüzlük sayesinde her adımınızı özgüvenle atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir