Cemre Baysel, Rabia Soytürk ve Gizem Karaca’nın New Well Seçimleri!

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Mar 27, 2023 Yorum Yok

Rabia Soytürk Kırmızı Rujunu Seçti!

Rabia Öztürk’ün kırmızı ruj seçimi keşfetmeye ne dersiniz? Bayanlar olarak kırmızı ruj tercihlerimizde her vakit bir favorimiz bulunuyor. Bu pahalı rengin baskın gücü ile kendimizi daha memnun ve özgüvenli hissediyoruz. Makyaj yapmak için kâfi vakit bulamadığımız günlerde bile BB krem, maskara ve kırmızı ruj sayesinde kısa müddette istediğimiz sonuçları elde ediyoruz. Özel günlerde ya da günlük makyajda fark etmeksizin hepimiz kırmızının gücüne bayılıyoruz! Dağılmayan, bulaşmayan ya da bir şeyler tükettiğimizde tesirini yitirmeyen kırmızı ruj araştırmaları da bu nedenle kıymet kazanıyor.

New Well’in orijinal serisi olan Shiny Liquid Lipgloss renkleri ile yenilenin! Pratik kullanım sağlayan aplikatörü ve gününüze parlaklık katacak tesirleri ile makyaj çantanızın yeni favorisi olacağına eminiz! Rabia Öztürk’ün severek kullandığı ve “Benim Kırmızım” olarak tabir ettiği Shiny Liquid Lipgloss eserini kesinlikle keşfedin.

“Göz, Yanak ve Dudaklar” İçin Cemre Baysel’in Tercihi!

Gelelim Cemre Baysel’in seçimine… Hem gözlerde hem yanaklarda hem de dudaklarda değerlendirebileceğiniz mucize tesirli New Well Likit Aydınlatıcı eseri şimdi denemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz! Cemre Baysel’in ve birçok makyaj artistinin tercih ettiği bu pratik eser ile makyajınıza saniyeler içerisinde çok daha profesyonel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Liquid Illuminator, Candy, Pink Up ve Sunset renk seçenekleriyle sunulur. Bu sayede, her cilt tonuna uygun bir seçenek mevcuttur. Birebir vakitte hem dudaklara hem gözlere hem de yanaklara uygulanabilir olması ile son derece pratiktir. uzun müddet kalıcılığı ile de dikkat çeker. Gün uzunluğu cildinizde doğal bir aydınlatma tesiri bırakır. Dağılma oluşturmaz. Tek eseri çantanızda taşıyabilir ve dilediğiniz yerde kolaylıkla makyaj yapabilirsiniz. Yanınızda kocaman bir makyaj çantası taşıma gereksinimini ortadan kaldırır.

Gizem Karaca “Keskin Yüz Hatları” İçin Ne Uyguluyor?

Bir makyaj aşığıysanız, kontürleme sürecinin yüzünüze boyut kazandırmak için çok kıymetli bir teknik olduğunu biliyorsunuz demektir. Kontür uygulamak, en uygun çizgilerinizi vurgulayan bir görünüm yaratarak sizi büsbütün değiştirebilir. En yeni makyaj trendi “New Well Stick Kontür” ile klasik kontür eserleriyle uğraşmadan kusursuz bir yüz elde edebilirsiniz.

Gizem Karaca eksiksiz yüz çizgilerini oluşturmak için Stick Kontür’ünü seçti! Pekala ya siz? Makyajın vazgeçilmezlerinden biri olan kontür sürecinin ne kadar profesyonel sonuçlar ortaya çıkardığını artık hepimiz biliyoruz. Makyaj artistlerinin ve Gizem Karaca üzere birçok ünlü ismin tercih ettiği keskin sınırlar için siz de New Well ile kusursuz tecrübelere hazır mısınız?

New Well Stick Kontür’ü kullanmaya cilt tonunuza uygun rengi seçerek başlamalısınız. Akabinde en açık tonu göz altlarınıza, burun çizginize ve alnınıza uygulayabilirsiniz. Son olarak koyu renkli kısmı elmacık kemiklerinin üzerine, kaş çizgisinin altına, burun kenarlarına ve çene kemiklerine kullanabilirsiniz.

www.newwell.com.tr

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir