Cildiniz için Yeniden Doğuş Zamanı Geldi!

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Kas 08, 2022 Yorum Yok

Güzellik ve bakım dünyasını ihtilal yaratan yenilikler ile buluşturan Neutrogena, yeni eserlerinin yanı sıra kullanıcıların severek kullandığı içerikleri de yenilemeye devam ediyor. Son olarak çok sevilen Hydro Boost serisinin içeriğini yenileyen marka, Neutrogena uzmanlığını tabiattan ilham alan içerikler ve son teknoloji ile bir ortaya getirdiği yeni formülünü kullanıcılarına sundu.

Cildiniz için Tekrar Doğuş Vakti Geldi: Neutrogena Hydro Boost Serisi Yenilendi

Ultra hafif formüllü Neutrogena Hydro Boost yenilenen formülüyle daha sağlıklı görünen bir cilt için tekrar kullanıcıyla buluşuyor. Hydro Boost serisi, içeriğindeki, tabiatta kimi bitki ve canlılarda gerilim esirgeyici ve dayanıklılık artırıcı olarak bulunan Trehaloz unsuru ile canlı ve sıhhatle ışıldayan bir cilt görünümü için özel bir cilt bakımı tecrübesi sunuyor.

Yenilenen Hydro Boost, tabiattan ilham alarak, cilde en yüksek oranda nemlendirmeyi sağlamak ve ciltteki nemi korumak için Hiyalüronik Asit ile ahenkle çalışacak Trehaloz içeriyor. Tabiatın en güç şartlarına bile dayanabilen Yine Diriliş Bitkisi (Selaginella lepidophylla), 50 yıl boyunca susuz yaşayabiliyor. Bitkide bulunan Trehaloz, mucizevi bir halde bitkinin hayatta kalmasına ve canlanmasına yardımcı oluyor.

Yeniden diriliş bitkisinin, çölde yine hayata dönme özelliğinden ilham alarak oluşturulan yeni formül ile cildin adeta tekrar doğmasını sağlayacak eserler ise cilde tüm gün nemlendirme sağlıyor. Öbür yandan, son yıllarda, dermatologlar tarafından ışıltılı ve dolgun görünen bir cilt için önerilen Hiyalüronik Asit de Neutrogena uzmanlığında çok daha tesirli bir biçimde kullanıcı ile buluşuyor.

60 yılı aşkın cilt bakımı uzmanlığıyla, eşsiz bir sistemi (Progress Release System) bir ortaya getiren Neutrogena Hydro Boost, ultra hafif dokusu ve süratli emilen formülünün yanı sıra Trehaloz ve Hiyalüronik Asit içeriklerinin bir ortaya gelmesi sayesinde gün boyunca nemi hapsediyor ve kullananlara sıhhatle ışıldayan bir cilt görünümü sunuyor.  

Evinizde Uzman Cilt Bakımı Deneyimi

Beautiful face of young woman with perfect health skin

Evde yaptığınız günlük cilt bakım rutininizi lüks cilt bakımına dönüştürecek olan Hydro Boost serisi hem cilt hem beden bakımı için geniş eser yelpazesi sunuyor. Sonbahara girerken cildi mevsim geçişlerine hazırlayan ve soğuyan havaların neden olabileceği kuruluktan kurtulmanızı sağlayan yeni formülle hazırlanan seri, tam bir bakım rutini için gereksiniminiz olan her şeye sahip;

Neutrogena Hydro Boost Water Gel Nemlendirici

Kullananların yüzde 90’ının cildini yumuşak ve pürüzsüz hissettiği Neutrogena Hydro Boost Water Gel nemlendirici, canlandırıcı Water Gel dokusu yenilikçi Hiyalüronik Gel Matrix teknolojisi ile zenginleştirildi. Yükünün 1000 katı kadar su tutabilen Hiyalüronik Asit içeriği ile epidermiste nemi hapseden Neutrogena Hydro Boost Water Gel nemlendirici cildi gün uzunluğu nemlendirerek muhtaçlık duyduğunda tekrar geri veriyor.

Neutrogena Hydro Boost Canlandırıcı Serum Kapsül

Young woman in bathrobe looking in bathroom mirror

Yapılan araştırmalarda kullananların tamamının cildini daha pürüzsüz ve daha canlı görünüm hissettiği, güçlü formülü ve hafif yapısıyla Hydro Boost® Canlandırıcı Serum Kapsül cildinizi güçlendirirken gücünü de geri verir. Ağır bir biçimde nemlendirir, çizgileri pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur ve yorgun cildi anında canlandırır. Işıltılı formülüyle makyaj kimi olarak da kullanıma uygun olan Neutrogena Hydro Boost Canlandırıcı Serum Kapsül, içeriğindeki Hiyalüronik Asit ile cildinizde 24 saate kadar nemlendirme sağlar.

Neutrogena Hydro Boost Yorgunluk Tersi Göz Kremi

Günün yorgunluğunu uzaklaştırarak, güne canlı bir görünüm ile başlamanız için 3’lü tesir gösterir. Ağır nemlendirme ile cildi 24 saat boyunca nemli fiyat ve tazelenme hissi verir.

Neutrogena Hydro Boost Gece Kremi

Uzun ve yorucu günlerin izi cildinizde kalabilir ve ne kadar çok uyusanız da cildiniz daha da yorgun gözükebilir. Gece boyunca cildinizi nemlendiren Neutrogena Hydro Boost Gece Kremi cildinizdeki yorgunluk döngüsünü aksine çevirmeye yardımcı olmak için tasarlandı. Neutrogena Hydro Boost Gece Kremi, cildinizi ince, pürüzsüz ve yumuşacık bir tül üzere sararak yorgunluk izlerini pürüzsüzleştirir.

loading…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir