Göğüs estetiği ile sorununuzu yenin!

BESİN DESTEKLERİ, ERKEK SAĞLIĞI, Genel, KADIN SAĞLIĞI Eki 27, 2022 Yorum Yok

Meme estetiği son yılların en çok yapılan estetik ameliyatlarının başında geliyor. Dik ve dolgun göğüs görünümü kimi bayanların hayal ettiği, sahip olmak istediği bir manzaradır. Meme estetiği İstanbul’da bu kadar yaygınlaşmasıyla birlikte artık bayanlar özgür bir halde istedikleri göğüslere sahip olabiliyorlar.

Dolgun göğüsler için göğüs büyütme estetiği

Küçük göğüslere sahip olan bayanlar için büyük göğüs görünümü daima hayaldir. Küçük göğüslere yakışmayan kıyafetler, kendilerini gereğince kadınsı hissetmeyen bireyler için en âlâ tahlil göğüs büyütme estetiğidir.

Meme büyütme estetiği ile bayanlar kendilerini daha inançta ve keyifli hissederler. Dolgun göğüsler kıyafetlerde daha havalı ve alımlı görünür. Küçük göğüslere sahip olan bayanlar ortasında en yaygın olarak bilinen yanlışlardan biri doğurduktan sonra göğüslerin büyüyeceğidir. Doğum yaptıktan sonra süt kanallarının gelişmesiyle birlikte göğüslerde süreksiz bir dolgunluk görünür ama bu kalıcı değildir. Emzirme süreci bittiğinde göğüsler eski formuna geri dönecektir. Emzirme sürecinin bitmesinden sonra bayanlar göğüs büyütme estetiği yaptırabilirler.

Meme estetiği ile daha özgüvenli hissedin

Meme büyütme estetiğinden sonra göğüsleriniz birinci üç ay ödemden ötürü olağandan daha şiş görünebilir. Bu olağandır. Birinci 3 ayı atlattıktan sonra göğüsleriniz olağan formuna geri döner, en ülkü sonucu 6.ayın sonunda görebilirsiniz.

Meme büyütme estetiğini yaptıranların konutta 3 ila 4 gün dinlenmesini öneririz. 5.günden itibaren günlük rutininize ve iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Büyük göğüsler nefes darlığı üzere problemlere yol açabilir

Normalden daha büyük göğüslere sahip olan bayanlarda bel ağrısı, nefes darlığı ve hijyen sorunları ortaya çıkar. Büyük göğüslerin imgesinin dışında fizikî olarak da rahatsız hissedebilirsiniz. Sütyen askısı göğüslerinizden ötürü omuz bölgesinde deformasyon yaratabilir, göğüs altında biriken yağlar ve kirler kolay temizlenmediği için gün içinde makus kokuya sebep olur.

Kilo vermek ile göğüs küçültmek ortasında gerçek bir irtibat yoktur. Kilo vermeye çalışarak yahut spor yaparak göğüslerinizin küçülmesi çok vakit alacak ve göğüslerinizin en fazla 1 yahut 2 vücut küçülmesini sağlayacaktır. Pratik bir biçimde ufak ve dik göğüslere kavuşmak isterseniz size önereceğimiz estetik ameliyat; göğüs küçültme ameliyatıdır.

Meme küçültme ameliyat izi sizi korkutmasın!

Meme küçültme ameliyatından sonra hissizlik oluşmaz. Yalnızca ameliyat dikişlerinin belirdiği yerde süreksiz olarak his kaybı yaşanması olağandır. Dikişleriniz alındıktan sonra hisler yavaş yavaş geri gelecektir. Göğüs küçültme ameliyatının izleri ekseriyetle göğüs altına gizlenir. Birtakım durumlarda göğüs ortasından da geçen bir kesi açılabilir. Ameliyat izlerinin tamamı bikini altına gizlenen ve dışarıdan bakıldığında görülmeyen izlerdir.

Meme dikleştirme ameliyatı ile gençleşin

Sarkık göğüs imajı bayanları olduğundan daha yaşlı ve kilolu gösterir. Sarkan göğsün sebeplerine bakarsak ekseriyetle çok kilo, büyük göğüs ve ilerleyen yaş faktörünü görürüz. Göğüs dokusu sarkmaya başladıktan sonra doğal olarak tekrar toparlanması imkansızdır. Bu nedenle sarkma başlar başlamaz göğüs dikleştirme ameliyatı olmanız önerilir.

Meme dikleştirme ameliyatı yaptırdıktan sonra göğsünüz daha dolgun görünecektir. İsterseniz göğüs dikleştirme estetiği ile birlikte göğüs küçültme estetiği de yapılabilir. Göğüs küçültme ameliyatı ve dikleştirme ameliyatı sayesinde üst gövdenizde daha ince ve genç bir havanız olacak. Sarkan göğsün size kattığı yaşlı ve yorgun ifadeyi göğüs dikleştirme estetiği ile üzerinizden atabilirsiniz.

Son yılların en çok merak edilen estetiği: Göğüs dikleştirme

Meme dikleştirme estetiği ekseriyetle göğüs küçültme estetiği ile karıştırılıyor. Göğüs dikleştirme ameliyatında sarkan göğüs dokusu kesilerek çıkarılır ve deri gerilerek tekrar dikilir. Göğüs dikleştirme ameliyatında göğüs küçültme olmaz ama hastanın muhtaçlığı varsa göğüs küçültme ameliyatı ile dikleştirme ameliyatı kombine edilebilir. Böylelikle tek bir ameliyat kesisinden giriş yapılarak hem göğüs dikleştirme hem de küçültme uygulamaları gerçekleşebilir.

Op.Dr.Leyla Arvas

Plastik Estetik Cerrahi

https://www.drleylaarvas.com

Facebook:@ drleylaarvas

Instagram:@ drleylaarvas

YouTube – Leyla Arvas

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir