Kelebek etkisini vücudunuzda hissedin!

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Kas 08, 2022 Yorum Yok

Hoş ve çiçekli bahar havasında ilham verici bir uçuş üzere hissettirecek Bath & Body Works Butterfly koleksiyonuyla tanışmaya hazır olun. Bedeninizde kelebek tesiri yaratacak bu koleksiyonla neme doyacak; ahududu nektarı, iris yaprağı ve ferahlatıcı vanilya özlerini doruklarına kadar hissedeceksiniz.

Koleksiyon sizi bir çiçek bahçesinde seyahate çıkarmakla kalmayacak; E Vitamini, Shea yağı, Aloe Vera ve hindistan cevizi yağıyla desteklenen güçlü formülüyle cildinize düzgün gelecek.

Güne pak ve mis kokarak başlamak için Butterfly Duş Jeliyle kendinizi şımartın. Dermatologlar tarafından test edilmiş kurutmayan formülüyle cildinizde bahar kokulu bir his bırakırken, güçlü bir kremsi köpükle cildinizi nemlendirir ve nazikçe temizler.

İpeksi dokusuyla Butterfly Kremsi Beden Peelingi cildinizin üzerinde biriken meyyit derileri arındırır, cildinizi nemlendirir ve yumuşatır. Cildinize nefes aldırarak onu parlak bir görünüme kavuşturur. Peeling uygulayarak arındırdığınız pak cildinize Butterfly Beden Yağıyla 24 saat boyunca kesintisiz ağır nem sağlayın. Shea yağı ve kakao yağı formülüyle süratle emilen Beden Yağı, size gün uzunluğu ferah çiçekli bir bahçede eşlik etsin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir