Konutta kilo verdiren 6 usul

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Eki 27, 2022 Yorum Yok

Aynaya baktığınızda yahut tartıldığınızda “Evde nasıl kilo veririm?” diye düşünüyorsanız, size yardımcı olacak tekliflerimiz var. Adım adım tavsiyelerimizi takip edip hayalinize “Yüksek Topuklar” ile ulaşabilirsiniz.

Evde kilo verdiren formülleri çarçabuk uygulayabilirsiniz. Metabolizma hızlandıran doğal tanımlarla bir arada zihin tekniklerini sizlere sunuyoruz. Yolunuz açık olsun!

  1. Fazla kilonuzu küçük modüllere bölün

Kilo vermenin altın kuralı, vermeniz gereken kiloları modüllere bölüp kolay maksatlar olarak algılamaktır. Örneğin, 20 kilo fazlanız varsa, evvel ayda 4 kilo vermeyi hedefleyin. Ayda 4 kilo verirseniz, bu 5 ayda 20 kilo vermek manasına gelir.

  1. Zihninizde zayıflamayı kolaylaştırın

Beyniniz, 4 kiloyu çok daha kolay görür ve yapabileceğine inanır. Ayda 4 kilo vermek içinse, haftada 1 kilo zayıflamanız kafidir. Artık düşünün: Haftada 1 kilo vereceksiniz, yalnızca 1 kilo. Ancak nasıl damlaya damlaya göl olur, o 1 kilolar üst üste eklenecek ve siz 5 ay sonunda tam 20 kilo verip incecik, sağlıklı bir insan olacaksınız.

  1. İdeal kilonuzu hesaplayıp amaç belirleyin

Kaç kilo fazlanız olduğunu öğrenmenin en kolay yolu şudur: Kilonuz, uzunluğunuzun son iki hanesinden 10 puan düşük olmalıdır. Örnek veriyorum: Boyunuz 165 cm ise, 55 kilo olmalısınız. Bu da sizin vermeniz gereken 10 kilo olduğunu gösterir. Yani, haftada yarım kilo vererek bile yalnızca 5 ayda 55 kilo olabilirsiniz.

  1. En tesirli zayıflama iksirini kullanın

Evde kilo vermenin en uygun yolu, en güçlü zayıflama iksirini kullanmaktır. Herkes bilir lakin gerçek bedelinin farkında değildir; en tesirli kilo verme prosedürü günde 12 bardak su içmektir. Su, bedendeki ödemleri süratlice atar, içindeki oksijenle yağ yakmaya yardım eder, çok iştahı kapatır, yorgunluğu ve baş ağrısını alır. Bir kez su içmeye başlayıp fayalarını gördükten sonra ondan vazgeçemeyeceksiniz.

  1. Evde spor yaparak süratli kilo verin

“Metabolizmam yavaş, kabızlık meselem var, süratli kilo veremiyorum, sarkmaktan korkuyorum” üzere kanılarınız varsa, tüm bunların tahlili birebir adrese çıkıyor: Hareket etmek! Spor yapmak, hem kilo vermenizi hızlandırır hem mutsuzluktan korur. Konutta spor yapmak, zannettiğinizden daha kolaydır. Dans ederek, olduğunuz yerde yürüyerek yahut konutta zayıflama hareketleri yaparak bile sarkmadan, süratli kilo verebilirsiniz.

  1. Zencefilli yoğurt kürüyle zayıflayın

Her biri ödem söktürücü, tatlı isteğini giderici, yağ yakıcı baharatlarla yapılan yoğurt kürü, kilo vermenize yardımcı oluyor. Bir kase yoğurda hepsinden bir çay kaşığı ve toz halinde tarçın, zencefil ve zerdeçal ekleyip karıştırın. Akşam yemeğinden birkaç saat sonra yiyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir