Sağlıklı güzellik için Naturagen Kolajen ile tanışın!

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Kas 08, 2022 Yorum Yok
Daha güzel hayat için “Kolajenden gelen güzellik” kelamıyla yola çıkan Naturagen Kolajen; eserlerini çeşitli formlarda Health Assist, Beauty Assist ve Life Assist olmak üzere üç seride sunuyor.

Vücuda kolajen takviyesi sağlamak emeliyle günlük beslenme rutinine dahil edilebilen Naturagen Kolajen’in %100 yerli, sığırdan üretilen, farklı kolajen ölçülerine sahip eserleri orijinal aromalarla tüketicilerle buluşuyor. Sağlıklı hoşluk ve canlılık için bedeni içten dışa destekleyen bir eser gamına sahip olan Naturagen Kolajen; içeriğindeki kolajen ile cildin doğal nemlenme ve yenilenme işlevlerini, iskelet sisteminin olağan işlevlerini devam ettirmesine yardımcı oluyor.

Hyalüronik asit, Biotin, Koenzim Q10 ve çeşitli vitaminlerden oluşan doğal ve güçlü bir içeriğe sahip; şeker ve gluten içermeyen Naturagen Kolajen eserleri, günlük beslenme rutinine kolay kolay dahil edilebiliyor. Tablet, tek içimlik sıvı, toz saşe, toz form ve bar formlarıyla sağlıklı hoşluk için doğal bir takviye sağlıyor.

Üç yeni eser serisi ile kolajen takviyesi Naturagen’de!

Health Assist serisi; içeriğindeki Hidrolize Kolajen, Vitamin C ve Hyalüronik Asit ile cildin ve iskelet sisteminin doğal kolajen üretimine takviye oluyor. 220 gramlık kutuda toz halinde sunulan, suda çözünebilir formdaki Powder Health Assist doğal limon aromasına sahip ve Stevia bitkisiyle doğal olarak tatlandırılıyor. Spor yapanlar ve sıhhatle yaş almaya kıymet verenlere tavsiye edilen Health Assist ferah aromasıyla tercih ediliyor.  

Hidrolize Kolajen, Hyalüronik Asit, Biotin, Koenzim Q10, Vitamin B, Vitamin B6, Vitamin C, Vitamin E içeriği ile cildin daha yeterli nemlenmesini sağlarken dokuların yapılanmasına ve kırışıklıkların görünümünün azaltılmasına dayanak olan Beauty Assist serisi optimum cilt yapısını ve sağlıklı cilt görünümünü destekliyor. Beauty Assist, toz ve sıvı olmak üzere iki farklı formda sunuluyor. 7’li, 14’lü, 30’lu tek kullanımlık saşeler biçiminde ve sıvı olarak tek seferde içilen 40 ml’lik 15’li Shot şişeler ile tüketilebiliyor. 

Marka ayrıyeten içeriğindeki Hidrolize Kolajen, Hyalüronik Asit, Biotin, Çinko, Vitamin B6, Vitamin C ile canlandırıcı tesiri olan 30 tabletlik Life Assist serisini sunuyor. Yetişkinlerin günlük besin desteği olarak iki tablet alması tavsiye ediliyor.

Naturagen Kolajen,  iki hoş meyve lezzetinde kolajen barlarını da tüketicinin beğenisine sunuyor. 5000 mg hidrolize kolajen içeren Muzlu ve Tarçınlı Kolajen Proteinli Bar ile Ahududulu Kolajen Proteinli Bar da kolajen ve protein dayanağı vermesinin yanı sıra lezzetli ve sağlıklı birer atıştırmalık olarak eser gamında yer alıyor.

Bu üç farklı segmentteki eserler, 79 TL’den başlayan fiyatlarla naturagen.com.tr, seçkin eczaneler, ulusal market ve kozmetik zincir mağazaları ile e-ticaret kanallarında satışa sunuluyor.

Çağla Şıkel ile sağlıklı hoşluğa doğru

Tüketicilerin kullanımına sunulan Naturagen Kolajen, eserlerinin tanıtımı için cildine, bedenine; münasebetiyle kendine çok düzgün bakan ve doğal hoşluğuyla dikkat çeken Çağla Şıkel ile yeni bir reklam sinemasına imza attı. Naturagen Kolajen reklam sineması 18 Eylül Cuma gününden itibaren tüm dijital platformlarda ve çok yakında da TV’de yayında olacak.

Naturagen Kolajen, 63 yıllık esaslı bir geçmişe sahip olan İskefe Holding’in Kolajen AR-GE Merkezi uzmanlığıyla geliştiriliyor. Türkiye menşeli olması ile rakiplerinden ayrışan Naturagen Kolajen, eserlerinde kullandığı doğal tatlandırıcı Stevia bitkisi ile de dikkatleri üzerinde topluyor.

İhtiyacınız olan kolajen destekleri için “Naturagen” markasını tercih edebilirsiniz. Sağlıklı doğal hoşluk için Naturagen Kolajen sizi davet ediyor! Size özel dünyayı keşfetmek için web sitesine ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir