Ünlü oyuncu Eda Ece doğallığı seçiyor!

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Eki 27, 2022 Yorum Yok

Başarılı oyuncu Eda Ece, ağır iş hayatına karşın cildinin hoşluğu ve sıhhatine itina gösteriyor. Her bayan üzere Eda Ece, doğal bir arındırıcı ve temizleyiciye gereksinim duyuyor. Şimdilerde, ışıl ışıl parlayan cildinin kahramanını bulduğu için memnun ve heyecanlı hissediyor.

Cilt, gün içinde birçok dış etkene maruz kalıyor… Kent omurundaki doğalgaz ve egzoz dumanı, havaya karışan ağır metaller, polen, kapalı alanlarda maruz kalınan toz ve kimyasallar ciltte gözenekleri tıkayarak hassasiyete yol açabiliyor. Ünlü oyuncu Eda Ece, cildinin paklık ve sıhhati için Bioderma Sensibio H2O kullanıyor.

Alkon, sabun, alerjen unsurlar içermeyen Bioderma Sensibio H2O, her cilt için doğallıkla paklık, aydınlık ve ışıltı imkanı veriyor. Bioderma Laboratuvarları tarafından dermatologlarla birlikte geliştirilen dünyanın birinci misel suyu “Sensibio H2O”nun reklam yüzü başarılı oyuncu Eda Ece oldu.

Bir makyaj temizleyicisinden çok daha fazlası olan cilt temizleme suyu Sensibio H2O, saf ve yatışmış bir cilt için gün içerisinde gereksinim duyulduğu anda tercih edilebiliyor. Üstelik durulama gerektirmeyen formülü sayesinde pratik kullanım imkânı sağlıyor. Göz ve dudak etrafında da itimatla kullanılabiliyor.

En hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun Sensibio H2O; alkol, sabun ve alerjen içermiyor ve içerisindeki etkin yatıştırıcı olan salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırıyor, cildin şişkinliğini gideriyor ve ciltte anında ferahlama sağlıyor. Eşsiz temizleme ve makyaj çıkarma gücü ile tüm kiri ve yağı cilde ziyan vermeden derinlemesine arındırıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir