Bağırsak hızlandırıcı içecek tarifi

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Kas 08, 2022 Yorum Yok

Doğal besinlerin şifasından yararlanıp bağırsak hızlandırıcı içecek tanımını basitçe hazırlayabilirsiniz. Kahvaltı yahut öğlen yemeğinden evvel aç karnına içmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede, sindirim ve boşaltım sistemi için yararlı olacaktır.

Bağırsak hızlandırıcı içecek tanımında toz zerdeçal, oda sıcaklığında su ve taze sıkılmış yarım limonun suyunu kullanıyoruz. Gördüğünüz üzere, son derece kolay bulunan doğal besinler ile yapılıyor. Tam yarar görmek için 7 gün boyunca sistemli kullanım gerekiyor. Bilhassa, birinci üç günden sonra tam tesirini göstermeye başlayacaktır.

Malzemeler,

  • 1 su bardağı oda sıcaklığında su
  • Yarım limonun suyu
  • 1 çay kaşığı toz zerdeçal

Hazırlanışı,

  1. Tüm materyalleri bardakta karıştırın.
  2. Kahvaltı yahut öğlen yemeğinden evvel aç karnına için.

Bağırsak hızlandırıcı içecek tanımı, birebir vakitte kusursuz bir ödem temizleyicidir. Kilo vermeniz için de faydalı olacaktır. Doğal ki öncelikli hedef, kolaylıkla tuvalete çıkmak olduğu için her gün 3 litre su içmeyi sakın unutmayın.

Ayda bir defa 7 günlük kür halinde bu içeceği kullanabilirsiniz. Ayrıyeten, bağırsak sıhhati için faydalı kefir, yoğurt, zencefil, kabak üzere besinleri günlük beslenmenizde kesinlikle yer verin. Her öğünden sonra meskende yahut dışarıda 10 dakika yürüyüş yapmak bağırsakları uyarır ve daha düzgün çalışmasına yardımcı olur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir