Selülite iyi gelen detoks içecekleri

BESİN DESTEKLERİ, FİZYOLOJİ, SAĞLIKLI YAŞAM Kas 08, 2022 Yorum Yok

Selülit en çabuk nasıl geçer diyorsanız, selülite yeterli gelen detoks içecekleri çabucak deneyebilirsiniz. İçiniz rahat olsun, hepsi doğal besinler ile konutta yapılıyor ve son derece lezzetlidir. Hayatınızdaki bu değişimle, hoş sonuçlar alacağınıza inanarak yola çıkabilirsiniz.

İstediğinizi elde etmek için doğal çözümler

Selülite düzgün gelen detoks içeceklerini dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz. Örneğin, bir hafta boyunca maydanoz kürü, öbür hafta boyunca biberli suyu yapabilirsiniz. Bu sayede hem besin çeşitliliği hem damak tadınızda yenilik yaparsınız. Öyleyse, başlayalım ve selülite doğal tahlil yollarını takip edelim!

1) Selülite uygun gelen detoks maydanoz kürü

Maydanoz kürü ödem ve selülit giderir

Yüksek oranda C vitamini içeren maydanoz ve limon, cildin daha sıkı olmasına yardım ederken, selülit imgesinin azalmasında tesirli rol oynuyor. Bir hafta boyunca kahvaltı yahut akşam yemeğinden evvel içebilirsiniz. En düzgün sonucu almak için her gün 3 litre su içmeye ve 1 saat tempolu yürüyüş yapmaya ihtimam gösterin.

Malzemeler:

 • 15 kol maydanoz
 • Yarım limonun suyu ve kabuğu
 • 1 su bardağı oda sıcaklığında su

Hazırlanışı:

 1. Tüm gereçleri robota alın.
 2. Pürüzsüz olana kadar çekin.
 3. Öğün öncesinde yudum yudum için.

En düzgün biçimde yarar görmek için maydanoz kürünü içmeden çabucak evvel taze olarak hazırlayın. Bu sayede vitamin pahaları korunacaktır.

2) Acılı selülite âlâ gelen detoks içeceği var

Günde iki kere tok karnına içebilirsiniz

Evet, tadı biraz acı ancak bu şahane tanım hem selülite güzel gelen yollardan biri hem de metabolizma hızlandırıcı tesiriyle kilo vermeye yardımcı oluyor. Mideniz hassas ise tok karnına içebilirsiniz. Yalnız, bunu günde iki sefer içmeniz gerekiyor. Sabah ve akşam tercih edebilirsiniz.

Malzemeler,

 • 1 tatlı kaşığı acı pulbiber
 • Yarım limonun suyu
 • 1 çay bardağı oda sıcaklığında su

Hazırlanışı,

 1. Pulbiber, limon suyu ve suyu karıştırın.
 2. Detoks tesirli içecek hazır ve çabucak için.

Dilerseniz, günlük kullanacağınız kadar ölçüsü bir seferde hazırlayın. Vakti geldiğinde basitçe içip selülitle gayret tesirli adımlar atmaya devam edebilirsiniz.

3) Zerdeçalın gücünden faydalanıp kazanın

Üç gereçli olağanüstü tanımı deneyin

Ödem söktürücü, şişkinlik giderici, toksin temizleyici özelliklere sahip zerdeçal sayesinde selülite uygun gelen detoks içeceği yapabilirsiniz. Tadı hayli hoş ve ekonomiktir. 7 günlük olarak günde bir sefer içebilirsiniz.

Malzemeler,

 • 1 çay kaşığı toz zerdeçal
 • Yarım limonun suyu
 • 1 su bardağı oda sıcaklığında su

Hazırlanışı,

 1. Tüm materyalleri yeterlice karıştırın.
 2. Posasıyla birlikte yudum yudum için.

Unutmayın ki, tüm tanımlardan en hoş etkiyi almak için bilhassa yaz devrinde günde üç litre su içmeniz gerekiyor. Bu sayede bedendeki ziyanlı birikimler ter ve idrar yoluyla dışarı atılacaktır.

4) Serinleten selülite uygun gelen detoks suyu var

Her gün üç litre suyunuzu içmelisiniz.

Aslında her mevsime uygun lakin bilhassa sıcak yaz günlerinde serinleten bir içecek tanımımız var. Bunun da tadı çok beğenilen ve her yudumda ferahlık hissi veriyor. Özelliği ise, taze nanenin bedendeki kolajen üretimini destekleyip deriye daha sıkı yapı kazandırmasıdır.

Malzemeler,

 • 1 avuç içi taze nane
 • 1 tatlı kaşığı elma sirkesi
 • 1 adet salatalık
 • 1 litre oda sıcaklığında su

Hazırlanışı,

 1. Tüm materyalleri sürahiye alın.
 2. Özlerini suya bırakması için bekletin.
 3. Geceden sabaha kadar buzdolabında tutabilirsiniz.

Detoks suyunu 7 yahut 15 günlük kür olarak kullanabilirsiniz. Elma sirkesinin doğal ve organik olmasına ihtimam gösterin. Maalesef market sirkeleri bunun için uygun değildir. Bulunduğunuz devirde salatalık yoksa, bunun yerine selülite âlâ gelen besinler ortasında bulunan ananas kullanabilirsiniz. Taze zencefil de bir öteki tahlil olabilir. Evet, gördüğünüz üzere selülite âlâ gelen detoks içecekleri sonuna geldik. Artık, çabucak not alıp uygulama zamanı! Şifa olsun.

Kaynak bilgi: https://www.diyetebasliyorum.com/seluelit-gideren-3-hareket-2051

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir